Wesele w Gościńcu

1
Uroczystość weselna to wyjątkowe chwile, do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach.
Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopieszczenia w najmniejszym szczególe.
Z największą dbałością pomożemy zorganizować ten jeden najważniejszy dzień w Państwa życiu.
Dlaczego jest to najlepsze miejsce na celebrowanie Twojego Ślubu?
1
Mili Państwo mamy do Waszej dyspozycji piękną salę weselną w nowej Resturacji (wesele nawet do 220 osób). 25 lat na rynku usług weselnych sprawiło iż nabraliśmy ogromnego doświadczenia i jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej trudnym wyzwaniom.
Nowa Sala Weselna urządzona jest w stylu rustukalnym, z wysokim podbiciem, dębowym parkietem do tańczenia oraz niespotkanie wysublimowaną akustyką
1
Resturacja z salą weselną i pensjonat znajduje się na obszernej działce przykrytej pierzynką dworskich ogrodów oraz swoistego rodzaju parkiem rzeźb powstających corocznie podczas plenerów.
Ta bliskość różnorodnych gatunków roślin - kwiatów oraz krzewów sprawia ze cały obiekt stanowi idylliczną wręcz krainę zachęcającą do organizacji tak cudownych chwil upamiętniających zawarcie związku małżeńskiego.
Miłych wrażeń nie tylko smakowych dostarcza Nasza kuchnia. Od wielu już lat pielęgnujemy pieczołowicie i pilnujemy jakości potraw kuchni staropolskiej. Nasze wędliny i mięsa pieczyste słynne są na całym świecie (sami je wyrabiamy na miejscu).
To właśnie uczucie do gotowania i jego prawdziwość (od produktu do gotowego dania, bez skrótów) sprawia iż Nasza Kuchnia jest wyjątkowa i orginalna. Nigdzie indziej nie posmakujecie Państwo golonki luzowanej duszonej w piwie z ziołami czy bitek z jelenia w sosie borowikowym. Postawiliśmy na Jakość. Potrawy weselne serwowane przez miłą i doświadczoną obsługę kelnerską wywołują radośc i zadowolenie u Naszych Gości.
Od zawsze podchodziliśmy indywidualnie do każdego weselnego przyjęcia. Wybór menu, dekoracja sali, dobór dodatków specjalnych, godziny trwania przyjęcia - to wszystko zależy od klienta. Nic nie narzucamy z góry. Nie pobieramy opłat za tzw.korkowe, ciastowe czy parking.

Do dyspozycji gości weselnych mamy cudowne kąciki na sesje zdjęciowe (o tematyce sakralnej w centrum bajkowego ogrodu, o tematyce historycznej w części wschodniej, o tematyce społecznej na obierzynach posiadłości oraz o tematyce współczesnego art- w wybranych miejscach ogrodu).

Dla gości chcących spedzić noc przed przyjęciem poprawinowym mamy do dyspozycji pensjonat. Oferujemy Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, oraz 4-o osobowych w zależności oraz specyfikacji gości - ich ilości). Pokoje urządzone stylowo, wyposażenie standardowe, pełny węzeł sanitarny. Nasi goście mogą wypoczywać w stylizowanych aneksach umiejscowionych w pobliżu holu głównego.

Szukasz orginalnej sali weselnej? Zadzwoń 500092183 Elżbieta Bernacka-Hanus, odpowiem na każde pytanie