Poznaj Gościniec

GOŚCINIEC "U BERNACKICH"

SWOJSKO - SMACZNIE - KOMFORTOWO

GOŚCINIEC "U BERNACKICH"
SWOJSKO - SMACZNIE - KOMFORTOWO
"Magiczna ostoja spokojności. Początek maja przyroda budzi się do życia. Las północnej Polski. Wietrzne puste plaże. Zapach morza. Woda mieniąca się różnobarwnością. Urok surowej często dzikiej nadmorskiej natury."
prof. Ryszard Sekuła
Gościniec "u Bernackich" to położony w centrum Smołdzina obiekt wypoczynkowy z nowoczesną restauracją serwującą smakowite dania kuchni staropolskiej, których walory kulinarne zadowalają najbardziej wybredne podniebienia.
W tawernach Gościńca i bajkowych ogrodach rzeźb Nasi goście ładują akumulatory i pełni sił witalnych rozstają się na długi rok z tym wyjątkowym miejscem.
Do dyspozycji gości mamy 50 pokoi: dwu, trzy i czteroosobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz cztery wygodne apartamenty. Pokoje urządzone stylowo niemalże każdy pokój jest inny. Zapewniamy obsługę turystów indywidualnych, grup wycieczkowych, zielonych szkół, obozów jogi, imprez okolicznościowych, wesel.
Od kilkunastu lat współpracujemy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. Co roku realizujemy dyplomy studenckie. Wnętrza pensjonatu i sal restauracyjnych zdobią prace kilku pokoleń malarzy. W Sali Morskiej znajdują się przepiękne obrazy naścienne. W Gościńcu odbywają się również plenery malarskie oraz międzynarodowe warsztaty rzeźbiarskie.