GOŚCINIEC "U BERNACKICH"
SWOJSKO, SMACZNIE, KOMFORTOWO

Gościniec "u Bernackich" to położony w centrum Smołdzina obiekt wypoczynkowy ze stylową restauracją serwującą smakowite dania kuchni staropolskiej, których walory kulinarne zadowalają najbardziej wybredne podniebienia.
W tawernach Gościńca i bajkowych ogrodach rzeźb Nasi goście ładują akumulatory i pełni sił witalnych rozstają się na długi rok z tym wyjątkowym miejscem.
Do dyspozycji gości mamy 40 pokoi: dwu, trzy i czteroosobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje urządzone stylowo niemalże każdy pokój jest inny. Dla rodzin proponujemy zakwaterowanie w apartamentach i pokojach rodzinnych. Zapewniamy obsługę turystów indywidualnych, grup wycieczkowych, zielonych szkół, obozów jogi, imprez okolicznościowych, wesel.
Od kilkunastu lat współpracujemy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. Co roku realizujemy dyplomy studenckie. Wnętrza pensjonatu i sal restauracyjnych zdobią prace kilku pokoleń malarzy. W Sali Morskiej znajdują się przepiękne obrazy naścienne. W Gościńcu odbywają się również plenery malarskie oraz międzynarodowe warsztaty rzeźbiarskie.

"Magiczna ostoja spokojności. Początek mają przyroda budzi się do życia. Las północnej Polski. Wietrzne puste plaże. Zapach morza. Woda mieniąca się różnobarwnością. Urok surowej często dzikiej nadmorskiej natury." - prof. Ryszard Sekuła

Oferujemy:

* tradycyjną kuchnie polską, dania regionalne, specjalność: dziczyzna, potrawy z ryb
* profesjonalną organizacje przyjęć okolicznościowych na życzenie klienta (przyjęcia weselne, bale, komunie itp.)
* możliwość zaparkowania w bezpiecznym miejscu,
* miłą, domową atmosferę
* obcowanie z przyrodą SPN
* obcowanie ze sztuką